Kolejny raz mamy zaszczyt grać z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. W tym roku wystawiliśmy trzy kalendarze, do których licytacji serdecznie zapraszamy: https://allegro.pl/uzytkownik/Dzicyzapylacze

Dziękujemy bardzo drukarni Adam Cyfrowy za druk kalendarzy ❤️

Informacje o wystawionych na licytacji przedmiotach:

Zapraszamy do licytacji kalendarza „Z dzikimi pszczołami przez 2024 rok”. Jako dodatek do kalendarza dołączamy broszurę „Barwny świat pszczół dziko żyjących”.

Obie unikatowe publikacje przygotowali twórcy strony Dzicy zapylacze. Zdjęcia są owocem naszej pracy w terenie. Samodzielnie zaprojektowaliśmy i złożyliśmy kalendarz oraz broszurę do druku.

Nasz tegoroczny kalendarz jest dzikozapylaczowy na wskroś i od podszewki. Nie jest przeznaczony do sprzedaży i wydrukowany został w niewielu egzemplarzach, więc jest to seria limitowana :).

Zebrane pieniądze wesprą Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, z którą mamy zaszczyt grać kolejny raz.

Zapraszamy do licytacji i życzymy dobrej zabawy!

Dzicyzapylacze.pl czyli spotkania na ostrzu żądła, to strona poświęcona żądłówkom, a w szczególności pszczołom dziko żyjącym. Prowadzona jest przez miłośników, przyrodników, a także specjalistów z tej dziedziny. Celem zespołu redakcyjnego Dzikich zapylaczy jest edukacja na temat owadów zapylających, jak również rozbudzanie zainteresowania polską przyrodą.

3 komentarze

Napisz komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.