Drogi Czytelniku,
Być może pierwszy raz zawitałeś na naszą stronę. Pozwól, że poprowadzimy Cię, byś mógł z łatwością odnaleźć interesujące Cię tematy.

ARTYKUŁY

W dziale „Artykuły” znajdują się wpisy nieopublikowane w pozostałych działach podanych niżej.
Zobacz wszystkie opublikowane artykuły

Wyszukiwanie artykułów według autorów:

DZIKIE PSZCZOŁY

To dział, od którego proponujemy rozpocząć przygodę. Zawiera on ogólną charakterystykę dzikich pszczół i jest redagowany przez Kasię. Trzmiele ze względu na odmienną biologię życia, chociaż są również dzikimi pszczołami, zostały oddzielone od innych gatunków i część im poświęcona w całości redagowana jest przez Alicję i Joannę.

PSZCZELI OGRÓD

Dział zawierający propozycje, co zmienić w ogrodzie, by ten był przyjazny pszczołom, redagowany jest przez Kasię (w redagowaniu części dotyczącej pasożytów domku wspiera ją Wilma). W dziale „Pszczeli ogród” znajdziesz różne informacje dotyczące tworzenia rożnych struktur, w których gniazdują pszczoły. Rośliny przyjazne pszczołom zgrupowane zostały w osobnym dziale, o którym przeczytacie w akapicie poniżej.

ROŚLINY DLA PSZCZÓŁ

Dział opisujący rośliny dla pszczół, redagowany przez Asię, która zabierze Cię też na wycieczkę w poszukiwaniu roślin, na których możemy obserwować pszczoły.
Zobacz wszystkie opublikowane artykuły

ŻĄDŁÓWKI

Dział zawierający artykuły o pozostałych żądłówkach: osowatych, grzebaczowatych i in.
Zobacz wszystkie opublikowane artykuły

REDAKCJA

Dział prezentujący redakcję Dzikich zapylaczy.
Poznaj autorów publikujących na stronie

Dzicy zapylacze na urządzeniach mobilnych

Menu na urządzeniach mobilnych znajduje się lewym górnym rogu i wygląda inaczej (poniżej zrzuty ekranu). Działy, które mają więcej podstron, rozwijać można poprzez kliknięcie znaku „v”.

Dzicyzapylacze.pl czyli spotkania na ostrzu żądła, to strona poświęcona żądłówkom, a w szczególności pszczołom dziko żyjącym. Prowadzona jest przez miłośników, przyrodników, a także specjalistów z tej dziedziny. Celem zespołu redakcyjnego Dzikich zapylaczy jest edukacja na temat owadów zapylających, jak również rozbudzanie zainteresowania polską przyrodą.

Napisz komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.